WYSYŁKA I DOSTAWA

WIĘKSZOŚĆ PRZEDMIOTÓW WYSYŁAMY DO 72H OD MOMENTU OTRZYMANIA WPŁATY

ikona płatności

Na koszt wysyłki składa się cena kartonu, usługa pakowania oraz przewóz.

ikona dostawy

Nasze drapaki wysyłane są w całości - już zmontowane.

Ikona dostawy

Wszystkie dostarczane są kurierem najczęściej już następnego dnia od daty wysyłki!

Ikona powiadomienia

Po nadaniu wysyłki, adresat otrzymuje drogą mailową powiadomienie, o nadaniu przesyłki i jednocześnie ma możliwość śledzenia, gdzie się znajduje.

Drogi Kliencie, Pamiętaj

Przed odbiorem przesyłki sprawdź, czy jej opakowanie nie jest uszkodzone lub nie było otwierane. Jeżeli obawiasz się, że przesyłka mogła zostać okradziona lub uszkodzona, pamiętaj aby przy odbiorze spisać protokół szkody w obecności osoby, która ją doręczyła. Jeżeli kurier nie będzie chciał zaczekać na sprawdzenie przesyłki a podejrzewają Państwo, że paczka jest uszkodzona proszę na liście przewozowym w polu uwagi wpisać adnotację "odbieram uszkodzoną paczkę". NIEDOPEŁNIENIE TYCH FORMALNOŚCI SPOWODUJE ODRZUCENIE REKLAMACJI USZKODZENIA PACZKI W TRANSPORCIE W FIRMIE PRZEWOZOWEJ oraz brak mozliwości wymiany towaru na nowy.

"Koszty wysyłki drapaków kształtują się od 12zł w zależności od rodzaju drapaka oraz ilości zakupionych sztuk. Przy zamówieniu większej ilości drapaków istnieje także możliwość indywidualnej wyceny wysyłki po wcześniejszym kontakcie. Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym potwierdzeniu i przygotowaniu towaru.Termin dostawy zamówionych towarów zależy od jego dostępności, o której klient jest poinformowany w możliwie najkrótszym czasie. Zamówienia realizujemy od 2 do 10 dni roboczych, najczęściej jednak produkty zostają wysyłane w ciągu 2-4 dni roboczych. Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto (w przypadku przedpłaty).

W wypadku zamówień "za pobraniem" na kwotę przekraczającą 1000zł pobieramy przedpłatę w wysokości 30 %, płatną na konto:
Makspol Andrzej Maksym
Miechowa 29
46-220 Byczyna
ING Bank Śląski
 80 1050 1504 1000 0091 4768 3446